Miliho Blog

Blog o ekonomice, financích, podnikání na internetu a dalším.

Články o tématu „ergonomie”

Jak na psaní všemi deseti prsty na klávesnici

V současné době všudypřítomných počítačů, patří znalost klávesnice k základním znalostem. K efektivní práci, ale také pro rychlé a pohodlné psaní na klávesnici obecně, je ovládání techniky psaní všemi deseti prsty klíčové. Většina ovšem pouze datluje dvěma či čtyřmi prsty. Jak se tedy naučit psát všemi deseti? Existuje výukový software.

[pokračování ..., celkem 798 slov.]

Upgrade Vist – Instaluji Windows 7 Professional 64bit

Nový OS od Microsoftu je tady - Windows 7. Rozhodl jsem se upgradovat svoje Windows Vista Business 64bit na Windows 7 Professional 64bit. Jak takový upgrade probíhá a jaké jsou mé první pocity z nového pracovního prostředí? Jsou Windows 7 skutečně rychlejší, nežli Windows Vista?

[pokračování ..., celkem 632 slov.]

Mít vše hotovo – Getting things done by David Allen

Kniha s podtitulem Jak zvládnout práci i život a cítit se při tom dobře patří mezi světové bestsellery v oboru organizace práce a času. Autor má velké úspěchy v praxi při pořádání seminářů a napsal o tom tuto knihu. Spousta lidí ji vychvaluje, tak jsem využil možnosti jejího vypůjčení a začetl se do ní. Co v knize najdete? Čtěte dále.

[pokračování ..., celkem 2517 slov.]

Time management jak hospodařit s časem – John Caunt

Další publikací, kterou zde hodlám krátce recenzovat je opět tématiky osobního plánování a organizace času. Nejedná se asi o moc známou publikaci, ovšem přišla mi v knihovně pod ruku a zaujala mne.

[pokračování ..., celkem 1363 slov.]

ČSOB Internetbanking 24 v novém

Největší banka na českém trhu - ČSOB, spustila novou verzi svého internetového bankovnictví. Jaké jsou změny, co je nového jsem krátce ze svého pohledu zhodnotil a výsledek si můžete přečíst.

[pokračování ..., celkem 191 slov.]