Miliho Blog

Blog o ekonomice, financích, podnikání na internetu a dalším.

Rok 2012 vs. 2013 – předsevzetí, přání a cíle

Podobně jako v letech minulých se ohlížím za uplynulým rokem a stanovuji si cíle na rok následující. Před námi je rok 2013, pojďme se poohlednout za rokem 2012

Jaký byl rok 2012

JoyZdroj: www.sxc.hu
Než se podívám a zhodnotím konkrétní cíle, které jsem si na rok 2012 stanovil v loňském článku, pojďme ten rok shrnout.

První půlrok jsem strávil v Maastrichtu, kde se jsem byl přijat do magisterského oboru Infonomics a o všem jsem blogoval. Nicméně se mi nepodařilo do konce roku dopsat a obhájit diplomku Smajlík :(. Zpětně mohu v klidu říci, že to bylo naprosto úžasné období, které jsem si náležitě užil. Podařilo se mi v Maastrichtu i pracovat na univerzitě – programoval jsem a učil dva předměty studenty Evropských studií. Pokračoval jsem v kurzech salsy, ale bohužel druhý půlrok jsem v Praze nikde tancovat nebyl, takže jsem toho spoustu zapomněl. Ze svých zážitků bych rozhodně vyzvedl moji cestu do Paříže, kde jsem navštívil kamarádku z Maastrichtu.

O prázdninách byl úžasný CzechTrek se spolužáky z IESu, který mne zavedl do Ostravy a pak na Slovensko. Další cesta vedla do JV Asie, většinu času jsme strávili na Borneu a Filipínách. Od října jsem trávil většinu času ve škole, takže žádné cestování se nekonalo. Bohužel. Zúčastnil jsem se BCG Strategy Cup, podařilo se nám dostat do finále, ale bohužel jsme nevyhráli. Mé "internetové podnikání" o kterém každoročně píšu snad ani nestojí za zmínku. V létě proběhly v Olympijské hry v Londýně, našim sportovcům se celkem dařilo a česká výprava slavila úspěch. Na podzim se konaly volby do senátu, které v celé zemi byli ve znamení návratu komunistů k moci. Co to jako je?

[pokračování ..., celkem 564 slov.]