Miliho Blog

Blog o ekonomice, financích, podnikání na internetu a dalším.

Články o tématu „studium”

Rok 2011 vs. 2012 – předsevzetí, přání a cíle

Už se to stalo pomalu tradicí, že se na přelomu roku podívám do zpětného zrcátka za rokem uplynulým, zhodnotím svůj pohled před rokem a rovněž se zahledím do dáli, co nového přinese další rok - tentokráte 2012.

[pokračování ..., celkem 542 slov.]

Můj blog o studiu v Maastrichtu oficiálně spuštěn

V několika článcích na jaře tohoto roku jsem psal o výběrovém řízení na FSV UK v rámci programu Erasmus a že jsem se dostal do Maastrichtu. Pro můj studijní pobyt jsem založil speciální blog, který dnes konečně oficiálně spouštím.

[pokračování ..., celkem 215 slov.]

Bakalářská promoce na IES FSV UK

Bakalářské studium mám stejně jako mnoho mých spolužáků po splnění závěrečných státních zkoušek za sebou a po několika měsících čekání si konečně jdeme slavnostně vyzvednout zasloužený diplom. Jak taková slavností chvíle probíhá?

[pokračování ..., celkem 665 slov.]

Maastricht a Erasmus na FSV UK: Potřebné dokumenty

Další pokračování série článků o studiu v rámci mezinárodního programu Erasmus. Přihlášku jsem podal, prošel výběrovým řízením a nyní mne čeká první část zařizování potřebných dokumentů před odjezdem. Byla by škoda si zkušenosti nechat pro sebe.

[pokračování ..., celkem 794 slov.]

Třetí rok na VŠ – šestý semestr na IES FSV UK

Poslední semestr bakalářského studia na IESu. Akademický rok 2010/2011 tak zakončuje moje tříleté studium a tento článek také zakončuje šestidílný seriál. Nejmenší počet kreditů a předmětů za 3 roky, práce ale stejně bylo nad hlavu.

[pokračování ..., celkem 918 slov.]