Miliho Blog

Blog o ekonomice, financích, podnikání na internetu a dalším.

Články o tématu „Motorky”

Rok 2011 vs. 2012 – předsevzetí, přání a cíle

Už se to stalo pomalu tradicí, že se na přelomu roku podívám do zpětného zrcátka za rokem uplynulým, zhodnotím svůj pohled před rokem a rovněž se zahledím do dáli, co nového přinese další rok - tentokráte 2012.

[pokračování ..., celkem 542 slov.]

Řidičák na motorku bez omezení a 3 litry v tahu

Konečně jsem se dostal k tomu, abych si doplnil své řidičské oprávnění o skupinu A bez omezení. Celkovou částku, kterou jsem během několika hodin utratil, jsem uvedl v titulku. Kdo si tedy slušně vydělal a jak je to třeba v Německu?

[pokračování ..., celkem 386 slov.]

Motovýlet - otevírání silnic 2009

Krásné sobotní odpoledne láká na vyjížďku, všude kolem je slyšet spousta motorů. I já jsem využil příležitosti a udělal si malý výlet, abych provětral trochu motorčičku. Na silnicích je klid, ovšem také spousta děr, které jsou opravdu nebezpečné.

[pokračování ..., celkem 471 slov.]

Rok 2008 vs. 2009 – předsevzetí, přání a cíle

Začal nový rok 2009 a stejně jako spousta dalších blogařů a lidí, kteří mají určité cíle, jsem se ohlédl za rokem minulým, rokem 2008, který byl v mém životě určitým zlomem. Mám i určité představy o tom, co a čeho bych rád v novém roce dosáhl.

[pokračování ..., celkem 434 slov.]

Vydělávám svůj první milion korun – co s ním?

Českým internetem hýbe řetěžovka s názvem „Co bych udělal s milionem korun“. Představa je jednoduchá - vyhraji 1 milion a co teď s těmi penězi? Tato řetězovka mne zaujala, proto, ikdyž mne nikdo nepozval, píši svoje plány.

[pokračování ..., celkem 478 slov.]