Miliho Blog

Blog o ekonomice, financích, podnikání na internetu a dalším.

Články o tématu „daně”

Daně, sociální a zdravotní pojištění OSVČ 2011

Březen je tu a s ním i daňové přiznání. OSVČ však musí kromě daňového přiznání podat také přehled o příjmech pro správu sociálního zabezpečení a zdravotní pojišťovnu. Připravené interaktivní formuláře administrativní proces usnadňují a urychlí. Letos vše v jednom kompatním článku.

[pokračování ..., celkem 1032 slov.]

Sociální a zdravotní pojištění za rok 2010 pro OSVČ

OSVČ musí kromě daňového přiznání podat také přehled o příjmech pro správu sociálního zabezpečení a zdravotní pojišťovnu. Podobně jako u daňového přiznání za rok 2010 mám pro vás připraveny interaktivní formuláře, které výpočet a vyplnění nejen usnadní, ale také urychlí. Pro názornost budeme pokračovat s příkladem.

[pokračování ..., celkem 608 slov.]

Jak snadno vyplnit daňové přiznání za rok 2010

Březen je každoročně měsícem daňového přiznání. Stejně jako minulý rok jsem připravil na základě vlastní zkušenosti rady jak postupovat při podání daňového přiznání za rok 2010. Moc změn nenastalo. Elektronické formuláře pro snadné vyplnění a vytištění jsou samozřejmostí.

[pokračování ..., celkem 984 slov.]

Sociální a zdravotní pojištění za rok 2009 pro OSVČ

V předchozím článku jsme vyplnili daňové přihlášení a jako OSVČ musíme na jeho základě ještě podat přehled o příjmech pro státní správu sociálního zabezpečení a zdravotní pojišťovnu. Opět využijeme interaktivních formulářů a za pár minut můžeme jít za úředníky s vytištěnými přehledy.

[pokračování ..., celkem 566 slov.]