Miliho Blog

Blog o ekonomice, financích, podnikání na internetu a dalším.

Palace Cinema – Chceš mne, chci tě (The Ugly Truth)

Do kina moc nechodím, dnes jsem však udělal výjimku. Šli jsme se podívat na romantickou komedii Chceš mne, chci tě (v originálu The Ugly Truth) do pražského kina Palace Cinema do Slovanského domu. Pojďme si společně udělat filmový večer.

Palace Cinema

Palace CinemaZdroj:
Kina společnosti Palace Cinema nejsou jenom v Praze, multikina najdete také v Brně. My jsme zamířili do centra Prahy do Slovanského domu, kde má multikino 10 promítacích sálů s celkovou kapacitou 1852 míst. Otevřeno mají každý den od 12 do půl jedenácté nebo půl dvanácté. Koupili jsme si lístky díky Tesco kuponu za 170Kč pro dva, jinak by to v tuhle dobu bylo za 170Kč pro každého, což na můj vkus je celkem dost. Dneska pozvat holku v Praze do kina na rande je hodně drahá záležitost, ať žije maloměsto Smajlík :D (ikdyž tam zase nejsou slevové kupony z Tesca Smajlík :P ) Vedle kasy měla svůj propagační stánek společnost Durex – hodili jste si dvěma kostkami a pokud na nich bylo stejné číslo, dostali jste dárek, v opačném případě jste si mohli vybrat vzorek lubrikačního gelu. Náš film Chceš mne, chci tě začínal v 21:40 v sále číslo 4. Měli jsme čas, tak jsme ještě chvíli poseděli u stolečku a poté se vydali do útrob kina. Kamarádi šli celkem na jisto, já bych takto zapadlý sál č.4 hledal asi dlouho Smajlík :D Posadili jsme se do pohodlných sedaček, v sále moc lidí nebylo, což bylo fajn. Seděli jsme pěkně uprostřed, ovšem i tak jsem měl pocit, že plátno je příliš široké na můj pozorovací úhel.

Chceš mne, chci těZdroj:
Ve 21:40 začalo promítání, ovšem jak to bývá, začíná se reklamou. Těch bylo celkem více jak 20 minut, takže se z 96minutového posezení v kině stane dvouhodinové. Film jsme viděli v originálním znění s titulky.

Chceš mne, chci tě

Nyní se konečně dostáváme k samotné komedii natočené v roce 2009 nesoucí název The Ugly Truth, který byl do češtiny přeložen jako Chceš mne, chci tě, což je hodně volný překlad Smajlík :D Hlavní roli hrají Katherine Heigl (ve filmu Abby Richter) a Gerard Butler (ve filmu Mike Chadway). Celý příběh je posazen do prostředí místní televize, kde Abby pracuje delší dobu jako producent a Mike začal u jedné konkurenční televize uvádět pořad The Ugly Truth, kde povídá o vztazích mezi muži a ženami. Abby hledá „toho pravého“ dosti racionálním způsobem a proto je stále sama. Jednoho dne se však náhodou seznámí s pohledným sousedem, který je dle jejích představ. Mike ji pomáhá porozumět tomu, jak muži myslí a jednají, aby svého vysněného dostala. Mike je se svým pořadem The Ugly Truth stále úspěšnější s Abby se hodně poznají. Jedná se o romantickou komedii, takže je celkem jasné, jak celý příběh dopadne – bude to však chvíli trvat a jak to bývá, nebude to jednoduché a hlavně si Abby musí uvědomit, že lidé se nemění a nelze delší dobu něco předstírat.

Můj názor na film Chceš mne, chci tě

Film Chceš mne, chi tě (pořádně jsem nepochopil proč zrovna tento překlad), si bere na mušku mezilidské vztahy a velice humornou (jak už to u komedie bývá) a výstižnou formou je prezentuje. Pozadí je dobře dotvořeno moderní, známou a chytlavou hudbou. Nejedná se o nějaký superfilm, ovšem jako komedie se mi líbil, ikdyž je pravda, že děj je hodně přímý, každá menší odbočka je vítanou změnou.

Film rozhodně doporučuji, je to oddechové a zábavné. Ideální na filmový večer s kamarády (film je k dostání na BlueRay) či pokud se chcete jít do kina odreagovat.

Chceš mne, chci tě v obrazech

Abby v nových šatech
Abby v nových šatech, Zdroj:
Abby a Mike v práci
Abby a Mike v práci, Zdroj:
Mike a jeho pořad The Ugly Truth
Mike a jeho pořad The Ugly Truth, Zdroj:
Abby a Mike v práci
Abby a Mike v práci, Zdroj:
Abby a Pan Dokonalý
Abby a Pan Dokonalý, Zdroj:
Mike a Abby, chceš mne, chci tě?
Mike a Abby, chceš mne, chci tě?, Zdroj:
Hodně uspokojující večer pro Abby
Hodně uspokojující večer pro Abby, Zdroj:

Chceš mne, chci tě trailer


Obrázky z http://www.aceshowbiz.com/movie/ugly_truth_the/photo.html
Poslední úprava provedena 24. 10. 2009, zhlédnuto: 1370-krát.
Celkem 570 slov.
články Příbuzné články:
štítky Štítky:Film, Recenze, Sex a vztahy, Zábava
Pokud se Vám článek líbil, zazáložkujte jej prosím: Kliknutím na ikony můžete doporučit článek dalším lidem
 • Linkuj
 • Jagg
 • Topodkazy
 • Google
 • Facebook
 • vybrali.sme.sk
 • Mediablog
 • Topčlánky
 • Bookmarky.cz
 • Digg
 • TwitThis
 • Live


comments Komentáře (0):