Miliho Blog

Blog o ekonomice, financích, podnikání na internetu a dalším.

Deník nymfomanky – provokativní erotický film

Erotický snímek deník nymfomanky přináší zajímavý příběh ze života mladé, krásné a inteligentní ženy, která je posedlá sexem. Její vášeň ji táhne životem a ona je tak ochotna se milovat kdykoli a kdekoli. Deník zachycuje podrobnosti jejího milostného života, včetně všech detailů.

Val – nymfomanka

Deník NymfomankyZdroj:
Valerie (Val) je vzdělaná, svůdná a sex milující žena, která bez své vášně nevydrží ani den. 95minutový snímek byl natočen v roce 2008 ve Španělsku pod názvem Diario de una ninfómana, v anglicky mluvícím světě jej nalezneme pod názvem Diary of a Sex Addict a v Čechách jej v kinech od počátku roku 2009 a nyní videopůjčovně nalezneme pod výstižným názvem deník nymfomanky. Scénář filmu vychází z autobiografického románu Valérie Tasso se vším všudy, režie se ujal Christian Molina, „nymfomanku“ hraje Belén Fabra.

O čem deník nymfomanky je

Film je založen na naturalistickém zobrazení milostných scén, které jsou proloženy příběhem, který spíše než myšlenku zachycuje život mladé Val, která prožívá v osobním životě peklo i ráj, posedlost sexem ji tedy nepřináší jenom slast a potěšení, ale také trápení a problémy. Val tak prožívá nejen dlouhodobý milenecký vztah, najde si dokonce muže, do kterého se zamiluje, po čase však poznává jeho skutečnou tvář a tak uspokojení spojí s prací, což také nekončí zrovna dobře.

Film je velice poutavý a pokud nejste puritáni a pokud snímek neberete jako příliš pobuřující, či zaměřený pouze na sex, děj rychle ubíhá, je poutavý a plný zvratů. Prolnutí rychlého života Val s poklidným životem její babičky na venkově přidává na zajímavosti a dynamičnosti. Kontrast mezi stářím spojeném zkušeností a mládím plného emocí a erotiky diváka na chvíli zastaví a poté se film vydává opět dál a přináší další milostné scény a životní zápletky. Citace z filmu: „Nymfomanii si vymysleli muži, aby se ženy cítily špatně, když překročí hranice.“

Příběh nymfomanky Val

Deník NymfomankyZdroj:
Jak již bylo řečeno, to, na čem film stojí, není propracovaný děj, ale spíše osobnost Val, její pocity a vidění světa.

Příběh začíná na venkově u babičky hrdinky Valerie. Rozhovor je jak jinak, než o mužích – babička Valerii radí, aby si užívala života, dokud je mladá. Vzpomínky nás přesunou do doby, kdy byla Valerie v pubertě a přišla o panenství, popisuje svoje pocity z prvních milostných hrátek a jak ji sex uchvátil. Od té doby vystřídala celou řádku partnerů, které ji nestíhali, všemožné milostné polohy, z nichž divák v rychlém sledu několik spatří a následně se ocitáme zpátky v současnosti, kdy je Valerie stále na návštěvě u své babičky.

Valerie pracuje v marketingu, má několik milenců, se kterými se pravidelně schází, či když právě přijedou do města, jako Ahmed. Jestliže má na sex velkou chuť a milenec už nestačí, vyjde si navečer do města a „zašuká“ si s prvním mužem, kterého uvidí na ulici a to i v boční uličce se stínu noci. Její posedlost tak maže veškeré hranice. Následně Val přichází o práci a její babička umírá. Po nějaké době si Val hledá novou práci a potkává podnikatele , který ji velice zaujme. Zajde si s ním na večeři a poté začne i chodit, prožívá šťastné chvíle i bez sexu, což ji fascinuje. Zamilovala se. Nový přítel ji koupí nový byt, Val nechodí do práce a často se milují. Val se cítí šťastná a když ji nabídnou práci, neváhá.

Po příchodu z práci ji však čeká šok – její přítel je agresivní a nelíbí se mu, že chodí do práce, podezírá ji z nevěry. Val procitá se snu a vidí, že vše není tak růžové. Druhý den, kdy se s ní Chaime udobřuje, spatří Val na nočním stolečku šperk – že by jiná žena? Chaime také vtrhne opilý a pod vlivem drog k Val do práce, a ztopí žárlivou scénu, aby šla domů. Opět se pak chce udobřit. Je zřejmé, že s Chaimem není něco v pořádku. Jednou Val po příchodu domů vidí v obýváku, jak se její milí mucká s jinou ženou – prostitutkou a je mu ještě Val řekne, ať se přidá.

Val se s ním rozejde, on ji však nedá pokoj a tak Val zažívá velmi těžké období plné utrpení. Měla svého přítele opravdu ráda a tak rozchod špatně nese. Bez muže a chtivá po sexu uspokojuje sama sebe. Cestu ven vidí opět v sexu – rozhodne se jít pracovat do bordelu. Práce ji baví a Val tak konečně uspokojuje svůj chtíč. Ač ji nová kamarádka radí, že si s muži, se kterými je za peníze, nemá vázat citová pouta, Val to ignoruje a chce se scházet jen s někým. Když si ji poté jeden klient objedná na pokoj, Val nechce a tak zažívá první bolest a nechuť.

Nymfomanka a nový začátek

Poslední zkušenost Val zažívá s postiženým, který si ji pozval, aby si užil krásnou chvíli. Kromě prstu a hlavy se nemůže hýbat a vypráví Val svůj příběh. Ta si uvědomuje svoje možnosti, svůj život a slova své babičky. Končí s prací ve vykřičeném domě a stává se opět sama sebou.

Scény z filmu

Na venkově u babičky – Val si píše deník
Na venkově u babičky – Val si píše deník, Zdroj:
První sex a ztráta panenství
První sex a ztráta panenství, Zdroj:
Val se miluje kdekoli
Val se miluje kdekoli, Zdroj:
Krize
Krize, Zdroj:
Šťastné chvíle s novým přítelem
Šťastné chvíle s novým přítelem, Zdroj:
Když Val jednou nechce, ale musí
Když Val jednou nechce, ale musí, Zdroj:
Nymfomanka s milencem
Nymfomanka s milencem, Zdroj:
Svět není jenom růžový a plný krásy
Svět není jenom růžový a plný krásy, Zdroj:
Poslední chvíle babičky
Poslední chvíle babičky, Zdroj:

Deník nymfomanky – videoukázka (trailer)


Oficiální web: www.diarioninfomana.com, scény: www.csfd.cz
Poslední úprava provedena 10. 10. 2009, zhlédnuto: 3197-krát.
Celkem 810 slov.
články Příbuzné články:
štítky Štítky:Film, Krásná těla, Recenze, Sex a vztahy, Zábava
Pokud se Vám článek líbil, zazáložkujte jej prosím: Kliknutím na ikony můžete doporučit článek dalším lidem
 • Linkuj
 • Jagg
 • Topodkazy
 • Google
 • Facebook
 • vybrali.sme.sk
 • Mediablog
 • Topčlánky
 • Bookmarky.cz
 • Digg
 • TwitThis
 • Live


comments Komentáře (0):