Miliho Blog

Blog o ekonomice, financích, podnikání na internetu a dalším.

Akční sci-fi snímek Transformers a sexy Megan Fox

Sci-fi a akční film Transformers, který je adaptací hraček Transformers, komiksů a kreslených seriálů. Jak se mi líbil Blockbuster z léta 2007 původem z Holywoodu? Bude to jen akční střílečka, nebo se dočkáme zajímavého filmu?

Transformers

The TransformersZdroj:
Napsal jej Roberto Orci a Alex Kurtzman, režíroval Michael Bay, výkonným producentem byl Steven Spielberg. Film si zahrává s myšlenkou, že ve vesmíru nejsme sami a že nám společnost dělají robori, kteří tu s námi na zemi jsou již hodně dlouho. Vypadají podobně jako lidé, ovšem ve větším meřítku Smajlík :) Dokáží se "složit" do různých kusů techniky různých velikostí – od hmuzu, přes autíčka na dálkové ovládání až po náklaďák či letadlo. Inspirací jsou světově úspěšné hračky pro děti, které právě toto umí. Udělat na tento námět celovečerní podívanou nebyl vůbec špatný nápad. Film nabídne skvělé herce a tak jména Rachael Taylor, Josh Duhamel, Tyrese Gibson či Jon Voight jsou pro mnohé více než známá. Hlavní roli si zahrají do této doby nepříliš známý Shia LaBeouf a sexy Megan Fox.

O filmu Transformers jsem slyšel, hodně chvály a především originality. Na internetu je film hodnocen vysoko, proto kdo jej, stejně jako já dosud neviděl, nechť neváhá. Když jsme tedy teď v Německu měli volný večer před odjezdem, a na ProSieben běží reklama na Transformers, neváhal jsem a zadíval se. Více jak dvouhodinový film jsem nemohl dokoukat, protože nám jel vlak. Druhou půlku filmu jsem tedy shlédl až na koleji, což mne vadilo snad jen v tom, že jsem byl zvědavý, jak se film bude vyvíjet a jak skončí.

O čem Transformers jsou

Shia LaBeoufZdroj:
Mladík jménem Sam (Shia LaBeouf) by rád udělal dojem na nějakou pěknou slečnu a tak sní o autě. Jdou tedy s tátou jedno do bazaru koupit a takové zvláštní jej zaujme. Koupí si ho. A snaží se zaujmout sexy dívku jménem Mikaela (Megan Fox). Kromě problémů s Mikaelou se přidá zájem robotů Decepticons, kteří se snaží získat zdroj energie, který probouzí nové roboty k životu. Autoboti se je snaží zastavit. Klíč ke zdroji má Sam. Jsou jím brýle jeho dědy, který našel Descepticona při polární výpravě a také onen zdroj energie, kterým je kostka zvaná Allspark. Boj je to krutý a nelítostný, Sam a Autoboti musí prokázat, že mají pravdu a jsou na té správné straně. Příběh není nijak hluboký, či zajímavý, Sam a Mikaela se postupně poznávají a boj s Desceptiony je velice sblíží. Film Transformers byl nominován na 3 Oscary, za co jiného než za vizuální efekty, které jsou skutečně do detailu propracované a akčních scén je více než dost.

Popisovat děj do detailu nemá asi moc smysl, není to, jak jsem zmínil to hlavní. Začátek a první část filmu je však i v tomto ohledu více než zajímavá už jen tím, že netušíte, co bude dál. Vžíváte se do role teenagera Sama a nemálo kluků nechá oči na Mikaele (Megan Fox si skutečně zaslouží být mezi nejkrásnějšími ženami). Společně si pak vychutnáte akční scény a kamarády roboty.

Scény z filmu Transformers


, Zdroj: Sam a Mikaela

, Zdroj: Mikaela (Megan Fox)

, Zdroj: Mikaela a Sam

, Zdroj: Josh Duhamel

, Zdroj: Rachael Taylor

, Zdroj: Sam (Shia LaBeouf)

, Zdroj: Sam, Mikaela a Autoboti – Optimus Prime a Bee

Transformers Trailer


Obrázky: csfd.cz
Poslední úprava provedena 8. 11. 2009, zhlédnuto: 1142-krát.
Celkem 474 slov.
články Příbuzné články:
štítky Štítky:Film, Krásná těla, Recenze, Zábava
Pokud se Vám článek líbil, zazáložkujte jej prosím: Kliknutím na ikony můžete doporučit článek dalším lidem
 • Linkuj
 • Jagg
 • Topodkazy
 • Google
 • Facebook
 • vybrali.sme.sk
 • Mediablog
 • Topčlánky
 • Bookmarky.cz
 • Digg
 • TwitThis
 • Live


comments Komentáře (0):