Miliho Blog

Blog o ekonomice, financích, podnikání na internetu a dalším.

Autor Blogu – rád bych se představil

Článeček o tom, kdo jsem já, autor a pisálek tohoto blogu. Co studuji, kde pracuji, moje zájmy a koníčky, obory činnosti. Proč píšu o tomhle a ne o tamtom.

Kdo jsem

Jak jste se mohli dočíst na hlavní stránce, jsem student IES na FSV UK (odkaz) a ve školním roce 2011/2012 také na Maastricht University v Holandsku. Mezi mé záliby patří především fotografie, motorky delší dobu programuji webové stránky a pokouším se vydělat si nějakou tu korunu na internetu. Vzhledem k tomu, že mým hlavní současným cílem je studium, tak to s mým „podnikáním“ moc slavné není. Navíc patřím ještě k těm starším, kteří se k počítači dostali poprvé ve škole v době, kdy jsem byl na druhém stupni ZŠ, tedy v dobách, kdy ceny domén byly mnohem vyšší, stejně tak hardware a hostingů, možnosti webových prohlížečů byly v porovnání s dneškem mizerné. Na druhou stranu byl prostor pro nápady a trh nebyl tak přesycen jako je dnes. Pozitivní byl ovšem tenkrát především všudypřítomný kladný vztah k jiným aktivitám, než jen k počítači a tak větší předpoklady k lepšímu rozvoji mladého dospívajícího člověka po fyzické i duševní stránce. Jsem rád, že jsem v té době vyrůstal.

Téma tohoto blogu a mého psaní

Píšu o všem, co se mi zdá nějakým způsob zajímavé, přínosné pro ostatní. Postupně se chci zaměřit na ekonomii, kterou studuji, neboť blogů o podnikání na internetu je až až. Více se o tom zaobírá jeden z prvních článků na této stránce nesoucí název Jak se ze mne stal blogař. Psát o tom co je MFA, či jak začít podnikat, když to jsou jen takové velice obecné úvahy? K čemu jsou všechny ty blogy? Jen málokdo prozradí svoje know-how a ani se tomu nedivím. Větší přínos má článek, který popisuje řešení problému, osobní zkušenost či recenzi něčeho nového nebo zajímavého, osobní názor. Něco, co ostatním může něco přinést. Po přečtení článku by měl mít čtenář dojem, že se něco nového dověděl, že v článku je informační hodnota, pochopil myšlenku autora, jinak je to akorát snůška keců pro vyhledávače a lákání duší.

Psaní osobních deníků není moc běžné, ale proč ne. Je v tom totiž velká osobní hodnota – popisuje a vystihuje autora, který to píše. Vše co napíšeme, má nějaký účel, stejně tak jako píši teď tyto řádky, kde se snažím vyjádřit své pozorování o tom, jak se píší blogy. Původně jsem toho chtěl psát více o fotografii, uvidíme, momentálně spíše píši recenze na hardware a filmy.

Více o mne také najdete na mých osobních stránkách. Uvádím ji zde proto, že nemá cenu se skrývat, jakmile se jednou ukážete oficiálně ukážete světu internetu. Kdo hledá, najde, ovšem nemusí být na první pohled vše jasné, že? Smajlík :)

Poslední úprava provedena 26. 1. 2012, zhlédnuto: 5196-krát.
Celkem 414 slov.
články Příbuzné články:
štítky Štítky:Blog, Fotografování, Motorky, Peníze, PHP
Pokud se Vám článek líbil, zazáložkujte jej prosím: Kliknutím na ikony můžete doporučit článek dalším lidem
 • Linkuj
 • Jagg
 • Topodkazy
 • Google
 • Facebook
 • vybrali.sme.sk
 • Mediablog
 • Topčlánky
 • Bookmarky.cz
 • Digg
 • TwitThis
 • Live


comments Komentáře (2):
igor (11. 9. 2011 @ 10:41)
Zdravim, vedel by ste mi pomoct s opravou FW HDD Seagate 160G? Venujete sa este danej oblasti? Dik, Igor

Gary (20. 11. 2014 @ 10:44)
Mám stejný problém s HDD Seagate Barracuda 7200.11 500 Gb. Nejsem v elektronice tak zdatný jako Vy a tak volám HELP! Byl by ste ochoten provést uvedenou opravu. A jaké náklady si to vyžádá z mé strany? Budu Vám nesmírně vděčen za odpověď nebo přímo nabídku opravy (záchrana dat), předem díky za odpověď GARY (cgn@centrum.cz)