Miliho Blog

Blog o ekonomice, financích, podnikání na internetu a dalším.

Překvapte a darujte netradiční dárek

Svátky, narozeniny, výročí, oslavy a jiné akce jsou také časem, kdy dáváme nebo přijímáme dárek. Nejčastěji muži však padají do rozpaků, co koupit tentokrát? Do módy se dostávají drahé dárky v podobně adrenalinových sportů či poukázky na výjimečné večeře. Já jsem však objevil zajímavý obchod z netradičními dárky, které zaujmou především vtipem a elegancí.

Netradiční dárky – čtyřlístekZdroj:
Nakupování a především vymýšlení dárků je pro mne vždy velice obtížné. Na internetu, jak je známo, lze koupit nejrůznější kuriozity a tak jsem zkusil najít něco netradičního, dárek, kterým bych nejen obdaroval a potěšil, ale také pobavil. Zkrátka daroval něco, co nikdo ještě nemá. E-shop Netradiční-Dárky.cz byl pro mne příjemným překvapením. Je to obchod, nabízející originální dárky z celého světa – jedná se jednak o technické kuriozity, ale také o vtipné dárky či kuriozity vhodné jak pro muže, tak pro ženy a to ke každé příležitosti.

Tipy na dárky

Dárky k narozeninám či dárky z svátku mohou být klasické – obzvláště, pokud jsme v rodinném kruhu, tak kytička či lahvinka dobrého pití potěší. Nicméně chtete-li oslavence a překvapit (a nejen jeho) a udělat mu radost, jistě si s výběrem dáte větší práci. Využijte tipy na dárky a najděte ten pravý dárek rychle pomocí kategorií, kde jistě tu pravou najdete. Pak už stačí kliknout na netradiční dárek, který se vám líbí a je to. Můžete také vyžít přímo tipů na dárky na stránce obchodu – např. akční, nové či sezónní dárečky.

Dárky pro muže

Netradiční dárky – Toaletní papír se sudokuZdroj:
Muži mají rádi především techniku, ženy, pivo a příjemné posezení. Vhodnými dárky pro muže jsou kromě jejich koníčků také nejrůznější blbůstky. Jednou takovou je např. vyobrazená rolee toaletního papíru se sudoku. Můžete si ovšem vybrat také např. tvář neoblíbeného politika či peníze. Pro pivaře tu máte pivní dárky jako otvírák s počítadlem, pivní kosmetiku do koupele, chladící půllitr a další dárky s pivní tématikou. Nesmíme zapomenou na erotické dárky jako např. oblíbený polštář se tvaru ženských ňader. Zajímavá je kategorie dárků pro kolegu, která obsahuje spoustu jak zábavných, tak i velice praktických a neotřelých IT dárků.

Dárky pro ženy

Obdarovat ženu není vůbec jednoduché a především chceme potěšit. Dárky pro ženy tak patří k těm velice žádaným, neboť udělat své drahé polovičce radost netradičním dárkem by rád každý. Zároveň je výběr jednoduchý a rychlý, tedy ideální pro nákup na poslední chvíli Smajlík :D.

Netradiční dárky – mravenčí akváriumZdroj:
Kromě kosmetiky a spodního prádla ženy rády dostanou nějaký šperk či kytici. Výborným tipem však mohou být i doplňky do interiéru, jako toto mravenčí akvárium. Uznávám, že mravenci jako takoví nebudou u žen oblíbeni, ovšem umělecký předmět, který vznikne jejich prací je neuvěřitelně působivý a co hlavně – vždy originální.

Darovat můžete také oblíbené erotické dárky jako čokoládu na tělo, dále háčkovaná tanga, romantické dárky, či oblíbené dárky v růžové barvě, jako třeba nejrůznější doplňky s logem Playboye.

Gadgets

Slovo gadgets je známé v oboru výpočetní techniky, kde se používá pro označení „fičur“ (features) a doplňků do aplikací. Postupně se však toto označení přejalo pro pojmenování především technických strojů a v češtině se častou používá slovo „vychytávka“. Jedná se o to nejoriginálnější, nejzábavnější co lze jako netradiční dárek věnovat. Gadgets pocházejí především z ciziny a právě internetový obchod s dárky www.netradiční-dárky.cz je mezi prvními u nás začal dovážet a prodávat. Nejedná se o nováčka na trhu, ale seriózní obchod s velkými zkušenostmi, kterým vizitku dělá kvalitní a prověřený sortiment netradičních dárků.

Jak nakoupit netradiční dárky

Můžete samozřejmě využít z pohodlí vašeho domova e-shop na adrese www.netradiční-dárky.cz, který obsahuje více než 500 dárků! Navštívit můžete také kamennou prodejnu v Českých Budějovicích, kde vám rádi poradí či poskytnou další a podrobné informace o nabízeném sortimentu. Kontaktovat prodejce můžete také telefonicky, e-mailem či přes ICQ. Podrobnosti najdete na jejich stránce s kontakty.

Máte-li nějakou zkušenost s podobnými službami, dostali jste, či darovali nějaký high-end dárek? Podělte se o své zážitky s ostatními v komentářích!

Poslední úprava provedena 15. 7. 2009, zhlédnuto: 1216-krát.
Celkem 570 slov.
články Příbuzné články:
štítky Štítky:Móda a trendy, Recenze, Tipy a triky, Zábava
Pokud se Vám článek líbil, zazáložkujte jej prosím: Kliknutím na ikony můžete doporučit článek dalším lidem
 • Linkuj
 • Jagg
 • Topodkazy
 • Google
 • Facebook
 • vybrali.sme.sk
 • Mediablog
 • Topčlánky
 • Bookmarky.cz
 • Digg
 • TwitThis
 • Live


comments Komentáře (1):
Dárky (23. 10. 2013 @ 12:54)
Dobrý den, právě v těchto dnech jsem hledala vhodný dárek pro moji sestru. Měla jsem na mysli něco praktického do kuchyně. Nebylo to jednoduché, nebot´ má kompletně zařízenou domácnost. Prohlédla jsem mnoho stránek a věcí na internetu a nakonec jsem se rozhodla pro drtič na ovoce. Ideální věc, pro toho kdo má zahradu a bohatou sklizeň jablek. Doporučuji tyto stránky, najdou se na nich zajímavé věci a přitažlivé dárky http://www.originalnidarkytipy.com/. Zdravím Věra