Miliho Blog

Blog o ekonomice, financích, podnikání na internetu a dalším.

Články o tématu „Fotografování”

Jak si vybrat externí pamět pro svá data?

Při psaní recenze o mém novém externím HDD jsem se dostal k otázce, jak jsem si tento disk vlastně vybral. Sepsal jsem tedy takové malé zamyšlení jak postupovat, takový návod pro každého.

[pokračování ..., celkem 602 slov.]

Můj blog o studiu v Maastrichtu oficiálně spuštěn

V několika článcích na jaře tohoto roku jsem psal o výběrovém řízení na FSV UK v rámci programu Erasmus a že jsem se dostal do Maastrichtu. Pro můj studijní pobyt jsem založil speciální blog, který dnes konečně oficiálně spouštím.

[pokračování ..., celkem 215 slov.]

Festival fotografie přírody 2010

Festival fotografie přírody na Novoměstské radnici v Praze. Výstava je přehlídkou těch nejlepších fotografií nejprestižnější světové soutěže Wildlife photographer of the year. Ideální nápad na strávení odpoledne či části víkendu.

[pokračování ..., celkem 304 slov.]

Výstava fotografií „Za okny fantazie“ od Romana Ungera

Dnešní druhá vernisáž, které jsem se zúčastnil. Kromě fotografií zde měla své slovo také skupina „6 na chodníku“, která večer hudebně provázela a přinesla návštěvníkům ještě větší kulturní zážitek z celého večera. Roman Unger fotí převážně ženy a v tomto duchu se nesou také jeho fotografie.

[pokračování ..., celkem 608 slov.]

Lenka Bindrová – „Barva Nahoty“ (výstava obrazů)

Fotoklub Náchod pořádá výstavu obrazů Lenky Bindrové a také související výstavu fotografií. Vernisáž výstavy obrazů v Městské knihovně v Náchodě jsem navštívil a věnuji ji tento krátký článeček s ukázkou několika obrazů

[pokračování ..., celkem 272 slov.]