Miliho Blog

Blog o ekonomice, financích, podnikání na internetu a dalším.

Články o tématu „Výlet”

Můj blog o studiu v Maastrichtu oficiálně spuštěn

V několika článcích na jaře tohoto roku jsem psal o výběrovém řízení na FSV UK v rámci programu Erasmus a že jsem se dostal do Maastrichtu. Pro můj studijní pobyt jsem založil speciální blog, který dnes konečně oficiálně spouštím.

[pokračování ..., celkem 215 slov.]

Festival fotografie přírody 2010

Festival fotografie přírody na Novoměstské radnici v Praze. Výstava je přehlídkou těch nejlepších fotografií nejprestižnější světové soutěže Wildlife photographer of the year. Ideální nápad na strávení odpoledne či části víkendu.

[pokračování ..., celkem 304 slov.]

Náchodský výtvarný podzim 2009 v GVÚN

Galerie výtvarného umění Náchod pořádá jako každý rok výstavu a u vernisáže nemůže chybět také malý koncertík pěvěckého sboru Jiráskova gymnázia v Náchodě jménem Sboreček. Přijďte se podívat na výtvarná díla nejrůznějších autorů

[pokračování ..., celkem 198 slov.]

Z Německa zpátky do ČR – ExpressBus DB

Z Německa poprvé vlakem přes noc. Protože jsme však jízdenku rezervovali jen asi 10 dní předem, byl již EuroNight pro nás příliš drahý a tak jsme zvolili alternativu, která končí autobusem.

[pokračování ..., celkem 304 slov.]

A opět jedu do Německa – tentokrát jen na víkend

Opět se po delší době vydávám na cestu do Německa do pro mne známého města Georsmariehütte u Osnabrücku. Tentokrát to bude jen na víkend, jedu stejně jako posledně, ale několik věcí se po cestě změnilo. Jak rychle jel vlak? Bez GPS pomohly stopky.

[pokračování ..., celkem 636 slov.]