Miliho Blog

Blog o ekonomice, financích, podnikání na internetu a dalším.

Články o tématu „Volby”

Komunální volby 2010 – bude výměna politiků?

Další volby v roce 2010 - tentokráte komunální do zastupitelstev měst, obcí a krajů. Jak jsme si zvolili politiky, kteří přímo ovlivňují dění v obci našeho trvalého bydliště? Dle mého názoru dosti podivně.

[pokračování ..., celkem 427 slov.]

Volby do parlamentu České republiky 2010

Poté, co parlament vyslovil vládě nedůvěru jsme měli úřednickou vládu premiéra Fishera. Ústavní soud zrušil podzimní volby, tak máme nyní parlamentní volby v regulérním jarním termínu. Průzkumy předvídali neskutečná čísla, realita všechny překvapila.

[pokračování ..., celkem 435 slov.]

Jak jsem potkal mladého komunistu

Většina lidí okolo mne je spíše pravicového politického pohledu. Znám samozřejmě i levicově zaměřené, několik komunistů také, ovšem ještě jsem se nikdy nesetkal s mladým komunistou, až to jednou přijít muselo - včera v hospodě.

[pokračování ..., celkem 372 slov.]

Rok 2009 vs. 2010 – předsevzetí, přání a cíle

Rok se s rokem sešel a stejně jako v minulém roce jsem se podíval zpět, abych zhodnotil, co se událo a zároveň se zamyslel nad tím, čeho bych rád v roce 2010 dosáhl. Tak tedy vzhůru do nového roku 2010.

[pokračování ..., celkem 471 slov.]

Budoucnost Evopské unie - beseda

Sdružení Mladá občanská platforma pořádala diskusní akci s otázkou na budoucnost a další směřování EU. Jako hosté vystoupili 3 lídři kandidátek do Evropského parlamentu. Na podobné „politické debatě“ jsem byl poprvé, bylo to ovšem velmi zajímavé.

[pokračování ..., celkem 1647 slov.]