Miliho Blog

Blog o ekonomice, financích, podnikání na internetu a dalším.

Články o tématu „Sex a vztahy”

Rok 2011 vs. 2012 – předsevzetí, přání a cíle

Už se to stalo pomalu tradicí, že se na přelomu roku podívám do zpětného zrcátka za rokem uplynulým, zhodnotím svůj pohled před rokem a rovněž se zahledím do dáli, co nového přinese další rok - tentokráte 2012.

[pokračování ..., celkem 542 slov.]

The social network (Život online) – film o facebooku

Viděl jsem film o Facebooku, Social Network, dle českého překladu „Život online“. Nevěděl jsem, co od toho čekat, zda to bude více dokument či naopak volně pojatý příběh. Byl jsem mile potěšen, byl mne nadchl.

[pokračování ..., celkem 537 slov.]

Rok 2009 vs. 2010 – předsevzetí, přání a cíle

Rok se s rokem sešel a stejně jako v minulém roce jsem se podíval zpět, abych zhodnotil, co se událo a zároveň se zamyslel nad tím, čeho bych rád v roce 2010 dosáhl. Tak tedy vzhůru do nového roku 2010.

[pokračování ..., celkem 471 slov.]

Dámy nebo nedá mi – nenáročná komedie

Na několik částí jsem shléhl další komedii z vysokoškolského prostředí. Příběh o tom, jak trojice mladíků podívá na svůj život z pohledu ženy.

[pokračování ..., celkem 347 slov.]

Palace Cinema – Chceš mne, chci tě (The Ugly Truth)

Do kina moc nechodím, dnes jsem však udělal výjimku. Šli jsme se podívat na romantickou komedii Chceš mne, chci tě (v originálu The Ugly Truth) do pražského kina Palace Cinema do Slovanského domu. Pojďme si společně udělat filmový večer.

[pokračování ..., celkem 570 slov.]