Miliho Blog

Blog o ekonomice, financích, podnikání na internetu a dalším.

Články o tématu „Programování”

Free ASP hosting – prostor zdarma pro ASP skripty

Vždy jsem fungoval na otevřeném řešení PHP, MySQL a Apache. Časy se mění a já se potřebuji co nejrychleji seznámit s techologiemi od Microsoftu. Hostingů poskytujících prostor zdarma je spousta, ale najít nějaký s ASP je problém.

[pokračování ..., celkem 516 slov.]

Vybíráme zdravou a ergnomickou židli k počítači

Jak vybrat tu pravou skutečně pohodlnou a ergonomickou židli pro pohledné sezení a efektivní práci na počítači? Srovnání několika kancelářských křesel a židlí na trhu, na co si dát pozor a jak vybrat tu správnou. To jsou myšlenky pro můj dnešní článek.

[pokračování ..., celkem 667 slov.]

Mám ergonomickou kancelářskou židli – LD Storm

Výborná počítačová a ergonomická židle Storm je konečně doma, tedy spíše na koleji. Vyzvedl jsem si objednanou židli a rád bych se o ní trochu rozepsal v krátké recenzi. Každého, kdo uvažuje o koupi profesionální kancelářské židle, budou jistě zajímat zkušenosti ostatních.

[pokračování ..., celkem 512 slov.]

Klávesnice Logitech UltraX Premium Keyboard

Klávesnice je důležitou periferií počítače, každý má jinou představu, jiné nároky. Já jsem si zvykl pracovat na notebooku, proto jsem si vybíral klávesnici podobnou. Našel jsem řešení, které není tak známé, dle mého názoru ovšem opravdu kvalitní.

[pokračování ..., celkem 289 slov.]

Mozilla Firefox, Opera nebo Internet Explorer?

Krátký článeček o webových prohlížečích. Jaký je ten nejlepší, nejvýkonnější, nejoptimálnější, nejhezčí a nejvíce uživatelsky přívětivý? Asi žádný, ale každý má své klady a zápory a internetové prohlížeče se liší také od toho, pro koho jsou určeny, každý si dneska jistě najde ten, který nejlépe splní svůj účel.

[pokračování ..., celkem 382 slov.]