Miliho Blog

Blog o ekonomice, financích, podnikání na internetu a dalším.

Články o tématu „organizace času”

Jak zbohatnout aneb co chudí nevědí – recenze

Narazil jsem na seznam zajímavých knih vydaných v roce 2012 od Pavla Kohouta, a zajímalo mne co se pod tímto titulem skrývá. Vladimír Procházka je prý český "Kiyosaki", tak se o tom můžeme přesvědčit v recenzi jeho nové publikace.

[pokračování ..., celkem 728 slov.]

Motivace zvenčí je jako smrad – recenze bestselleru

Schopnost motivovat sebe i druhé rozhoduje o úspěchu či neúspěchu. Jak motivační řeči ovlivňují výkonnost lidí a týmů popisuje se své knize Ivo Toman, který má pověst tvrdého řečníka a velkého motivátora.

[pokračování ..., celkem 544 slov.]

Rok 2011 vs. 2012 – předsevzetí, přání a cíle

Už se to stalo pomalu tradicí, že se na přelomu roku podívám do zpětného zrcátka za rokem uplynulým, zhodnotím svůj pohled před rokem a rovněž se zahledím do dáli, co nového přinese další rok - tentokráte 2012.

[pokračování ..., celkem 542 slov.]

Bakalář na IES FSV UK – suma sumárum

Tři roky za mnou, studijní povinnosti splněny. Je na čase se trochu ohlédnout, zhodnotit a popsat celé dosavadní studium na našem Institutu ekonomických studií na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy.

[pokračování ..., celkem 776 slov.]

Titul Bc. a státnice na IES FSV UK jsou v kapse

Ukončil jsem bakalářské studium na IES, po úspěšně absolovaných státních zkouškách a obhajobě bakalářské práce jsem získal titul bakalář. Jaké státnice jsou? Je na místě velký strach a nervozita?

[pokračování ..., celkem 1146 slov.]