Miliho Blog

Blog o ekonomice, financích, podnikání na internetu a dalším.

Články o tématu „nákupování”

Lidl konečně spustil nový e-shop v Česku

Lidl již nějakou dobu sliboval pustit e-shop pro české zákazníky. Mělo to být z kraje roku 2017, potom se plán odložil a nyní je Lidl e-shop spuštěn. Zatím ale jen v testovacím režimu a pro zaměstnance. To bychom ale nebyli v ČR, aby neuniklo heslo a na e-shop se mohl dostat kdokoli. Nebo to je záměr?

[pokračování ..., celkem 337 slov.]

Jak nakoupit na e-shopu Lidl.de

Lidl má fajnové spotřební zboží u kterého mám velmi dobrou zkušenost s poměrem cena/kvalita. V Čechách má zákazník bohužel smůlu, pokud něco v akčním letáku prošvihne, či je o zboží takový zájem, že je ihned vyprodané. V Německu je situace jiná, neboť je možné spotřební zboží zakoupit na e-shopu. Lidl.de zasílá zásilky pouze po Německu, díky přeposílacím službám je ale možné zboží dopravit do Čech, což jsem se rozhodl vyzkoušet.

[pokračování ..., celkem 545 slov.]

Přeposílání zásilek z Německa – McPosta.cz (recenze)

Vzhledem k rigiditám některých e-shopů a cenové politice zásilkových společností existuje mnoho služeb na přeposílání balíků. Pro svůj nákup z Německa jsem použil McPosta.cz a rád bych v této recenzi popsal svojí zkušnost.

[pokračování ..., celkem 584 slov.]

IDE Workshop na VŠE a internetové projekty

Zúčastnil jsem se semináře, který pořádal Institut rozvoje podnikání na VŠE. Workshop: Uspějte se svým internetovým projektem, jak zněl celý název, vedl úspěšný český mladý podnikatel Martin Kasa, který svůj business rozjel na koleni při studiu na VŠ

[pokračování ..., celkem 766 slov.]

Tajemství Top Managerů – P&G Academy

Přednáška společnosti Procter&Gamble na téma „Tajemství Top manažerů.“ Přednáška pro studenty v rámci vzdělávacího a prezentačního projektu P&G Academy. Neodcházel jsem z toho nijak nadšen, ale velmi pobaven.

[pokračování ..., celkem 641 slov.]