Miliho Blog

Blog o ekonomice, financích, podnikání na internetu a dalším.

Články o tématu „Móda a trendy”

Motivace zvenčí je jako smrad – recenze bestselleru

Schopnost motivovat sebe i druhé rozhoduje o úspěchu či neúspěchu. Jak motivační řeči ovlivňují výkonnost lidí a týmů popisuje se své knize Ivo Toman, který má pověst tvrdého řečníka a velkého motivátora.

[pokračování ..., celkem 544 slov.]

IDE Workshop na VŠE a internetové projekty

Zúčastnil jsem se semináře, který pořádal Institut rozvoje podnikání na VŠE. Workshop: Uspějte se svým internetovým projektem, jak zněl celý název, vedl úspěšný český mladý podnikatel Martin Kasa, který svůj business rozjel na koleni při studiu na VŠ

[pokračování ..., celkem 766 slov.]

The social network (Život online) – film o facebooku

Viděl jsem film o Facebooku, Social Network, dle českého překladu „Život online“. Nevěděl jsem, co od toho čekat, zda to bude více dokument či naopak volně pojatý příběh. Byl jsem mile potěšen, byl mne nadchl.

[pokračování ..., celkem 537 slov.]

Banka roku 2010 – podivná soutěž

Banka roku 2010. Každoročně Fincentrum vyhlášuje banku roku. Uviděl jsem článek o letošním ročníku na internetu a jelikož jsem nějak nepochopil, proč se tou letošní stala Česká spořitelna, prozkoumal jsem se podmínky, abych se celé soutěži podíval na zoubek.

[pokračování ..., celkem 392 slov.]

Dluhy sem, dluhy tam aneb Česko není Řecko

Stále se píše o dluzích a někdy mne to zvedne ze židle. Tedy tolik se vytočit nějakými žblepty nenechám, ale oči v sloup obrátím. Protože mám snahu uvádět věci na pravou mítu, budu tady trochu „in“, přispěji svou trochou do hromady textů o zadlužování, fiskální politice a hře s čísly.

[pokračování ..., celkem 1085 slov.]