Miliho Blog

Blog o ekonomice, financích, podnikání na internetu a dalším.

Články o tématu „Kriminalita”

Autorská práva a Profimedia.cz – jde do tuhého

Jak začala celá story s profimedia.cz ohledně autorských práv a obrázků, které jsem měl na svém webu. Chybami se člověk učí, tohle byla krutá rána, ale co se dá dělat, takový je život. Podobnou zkušenost nikomu nepřeji.

[pokračování ..., celkem 465 slov.]

zIndex – detailní ekonomický pohled na veřejné zakázky

Veřejné zakázky jsou velmi zajímavým tématem na zkoumání, bohužel trochu takovým smutným. O tom, jak se utrácejí veřejné peníze, vypovídá také stav naší společnosti. Doktorandi na našem institutu vytvořili projekt zIndex, který veřejné zakázky hodnotí. Dnes nešlo o přednášku pro média, ale pro široké publikum.

[pokračování ..., celkem 682 slov.]

The Insider – muž který věděl příliš mnoho

Proslulý film Muž který věděl příliš mnoho (The Insider), jsem si již dlouho chtěl pustit, jednou jsem z něj dokonce viděl asi polovinu v televizi. Dnes jsem se si našel chvilku času a na film se konečně podíval.

[pokračování ..., celkem 413 slov.]

Já a má motorka jsme se stali obětí vandalismu

Dostal jsem se do situace, která mne opravdu vytočila. Někdo se rozhodl poničit moji motorku a silně mi tak znepříjemnit život, či mne o něj dokonce připravit. Kriminalita v naší společnosti je opravdu hrozná, dokud to sami nezažijete, nepoznáte, jaké to je. Popsat to lze jen stěží.

[pokračování ..., celkem 425 slov.]