Miliho Blog

Blog o ekonomice, financích, podnikání na internetu a dalším.

Články o tématu „Krásná těla”

Cesta do JV Asie 2012 začíná

Dlouho plánovaná a očekávaná dovolená mimo území Evropy je tady. Sedáme do auta a odjíždíme do Vídně, kde naše cesta začíná.

[pokračování ..., celkem 927 slov.]

Výstava fotografií „Za okny fantazie“ od Romana Ungera

Dnešní druhá vernisáž, které jsem se zúčastnil. Kromě fotografií zde měla své slovo také skupina „6 na chodníku“, která večer hudebně provázela a přinesla návštěvníkům ještě větší kulturní zážitek z celého večera. Roman Unger fotí převážně ženy a v tomto duchu se nesou také jeho fotografie.

[pokračování ..., celkem 608 slov.]

Lenka Bindrová – „Barva Nahoty“ (výstava obrazů)

Fotoklub Náchod pořádá výstavu obrazů Lenky Bindrové a také související výstavu fotografií. Vernisáž výstavy obrazů v Městské knihovně v Náchodě jsem navštívil a věnuji ji tento krátký článeček s ukázkou několika obrazů

[pokračování ..., celkem 272 slov.]

Je Transformers 2 – Pomsta poražených filmový trhák?

Pokračování sci-fi filmu Transformers, tentokráte s podnázvem Pomsta poražených (Revenge of the Fallen). Po velice úspěšném prvním filmu by další mohl být zajímavý, to by ovšem kromě efektů musel být i zajímavý příběh. Tak jsem se na film podíval a sám nevím, jak jej uchopit.

[pokračování ..., celkem 457 slov.]

Akční sci-fi snímek Transformers a sexy Megan Fox

Sci-fi a akční film Transformers, který je adaptací hraček Transformers, komiksů a kreslených seriálů. Jak se mi líbil Blockbuster z léta 2007 původem z Holywoodu? Bude to jen akční střílečka, nebo se dočkáme zajímavého filmu?

[pokračování ..., celkem 474 slov.]