Miliho Blog

Blog o ekonomice, financích, podnikání na internetu a dalším.

Články o tématu „Film”

The social network (Život online) – film o facebooku

Viděl jsem film o Facebooku, Social Network, dle českého překladu „Život online“. Nevěděl jsem, co od toho čekat, zda to bude více dokument či naopak volně pojatý příběh. Byl jsem mile potěšen, byl mne nadchl.

[pokračování ..., celkem 537 slov.]

Muž ve stínu (The Ghost writer) – zajímavý film

Po delší době jdu opět do kina. Jde více méně o náhodu, film „Muž ve stínu“ vybrali spolužáci v rámci Francouzského filmového festivalu. Dle hodnocení jde o kvalitu, tak jsem zvědav, co z toho vyleze. Obsazení i režie špičková.

[pokračování ..., celkem 369 slov.]

Je Transformers 2 – Pomsta poražených filmový trhák?

Pokračování sci-fi filmu Transformers, tentokráte s podnázvem Pomsta poražených (Revenge of the Fallen). Po velice úspěšném prvním filmu by další mohl být zajímavý, to by ovšem kromě efektů musel být i zajímavý příběh. Tak jsem se na film podíval a sám nevím, jak jej uchopit.

[pokračování ..., celkem 457 slov.]

Dámy nebo nedá mi – nenáročná komedie

Na několik částí jsem shléhl další komedii z vysokoškolského prostředí. Příběh o tom, jak trojice mladíků podívá na svůj život z pohledu ženy.

[pokračování ..., celkem 347 slov.]

The Insider – muž který věděl příliš mnoho

Proslulý film Muž který věděl příliš mnoho (The Insider), jsem si již dlouho chtěl pustit, jednou jsem z něj dokonce viděl asi polovinu v televizi. Dnes jsem se si našel chvilku času a na film se konečně podíval.

[pokračování ..., celkem 413 slov.]