Miliho Blog

Blog o ekonomice, financích, podnikání na internetu a dalším.

Články o tématu „Efektivita práce”

Motivace zvenčí je jako smrad – recenze bestselleru

Schopnost motivovat sebe i druhé rozhoduje o úspěchu či neúspěchu. Jak motivační řeči ovlivňují výkonnost lidí a týmů popisuje se své knize Ivo Toman, který má pověst tvrdého řečníka a velkého motivátora.

[pokračování ..., celkem 544 slov.]

Rok 2011 vs. 2012 – předsevzetí, přání a cíle

Už se to stalo pomalu tradicí, že se na přelomu roku podívám do zpětného zrcátka za rokem uplynulým, zhodnotím svůj pohled před rokem a rovněž se zahledím do dáli, co nového přinese další rok - tentokráte 2012.

[pokračování ..., celkem 542 slov.]

Psaní bakalářské práce – jak na to

Napsat kvalitní akademickou práci není jednoduché. Proto se o tomto tématu hodně hovoří, píše a diskutuje. Svoje zkušenosti jsem shrnul do několika tipů a doporučení, které mohou při psaní na závěrečné práce - ať již bakalářské, magisterské či jiné - pomoci.

[pokračování ..., celkem 906 slov.]

Rok 2010 vs. 2011 – předsevzetí, přání a cíle

Ohlednutí se za rokem 2010. Byl to rok velice zajímavý, přínosný a plný zvratů. Čas utekl jako voda, promítám si tak, co jsem vlastně celý ten rok dělal. Měl bych také zhodnotit své cíle a zvážit, zda si vůbec nějaké na další rok stanovit.

[pokračování ..., celkem 631 slov.]

Jak propojit nadpis grafu s buňkou – Excel 2007

Zadání je jasné – mám v Microsoft Excel 2007 graf, který má nadpis. Text nadpisu má být načten z buňky. Změním buňku, změním nadpis. Jak na to?

[pokračování ..., celkem 313 slov.]