Miliho Blog

Blog o ekonomice, financích, podnikání na internetu a dalším.

Články o tématu „Fotografování”

Náchodský výtvarný podzim 2009 v GVÚN

Galerie výtvarného umění Náchod pořádá jako každý rok výstavu a u vernisáže nemůže chybět také malý koncertík pěvěckého sboru Jiráskova gymnázia v Náchodě jménem Sboreček. Přijďte se podívat na výtvarná díla nejrůznějších autorů

[pokračování ..., celkem 198 slov.]

Zoner Photo Studio 12 – nová verze je tu

Po roce tu máme další verzi programu na úpravu fotografií. Můžete začít stahovat, pojďme se ovšem společně podívat, co nového pro nás Zoner Photo Studio ve verzi 12 připravil. Novinek je hodně, především ve verzi Professional, jenž je určena pro náročné fotografy, kteří si na úpravě fotek potrpí.

[pokračování ..., celkem 529 slov.]

Zoner Photo Studio 11 – Program na úpravu fotek

Zoner vydal novou verzi programu Zoner Photo Studio, který velice často používám. Taková malá recenze novinek v programu a pocity z funkčnosti.

[pokračování ..., celkem 510 slov.]

Můj první nákup komponent u Alza.cz

Dnes jsem poprvné nakupoval u Alza.cz a zaujalo mne několik věcí, tak jsem se rozhodl pro krátký článek a porovnání s nákupem jinde. Budu rád za vaše komentáře a příběhy z vlastní zkušenosti.

[pokračování ..., celkem 303 slov.]

Jaro je tady! - Krátké sukně a obnažená těla

Příjemně se oteplilo a kromě delších dnů, krásného počasí také vídáme stále více toho ještě krásnějšího - ženy a dívky, především ty mladé, začínají odhazovat své svršky a tak nejedno mužské oko najednou neví, kam se dívat.

[pokračování ..., celkem 280 slov.]